Sobotka je nepopulární hrdina

7. května 2017 v 12:57
Bohuslav Sobotka asi jako jedinému konečně docvaklo, co ten čobolácký zmetek Andy Hrabiš vlastně je. Co to máme za straku, lháře a podvodníka v politickém hnízdu. Teda né, že by politické hnízdo bylo nějak čisté. Andy Hrabiš je ostuda a zloděj. Bohumil Sobotka udělal celkem dobrý krok, ale v blbém časovém sletu. Odvolat Hrabiše měl už dávno.


(foto - Reflex)Sobotka je matlal a měl toto udělat již dávno. Každopádně aspoň k tomu už došlo. Teď jsme tedy my obyčejní lidé zvědavý jak se tomu postaví náš PÁN. Náš pan Prezident Zeman.

Pan Sobotka teď nebude pro mnoho lidí klasické čecháčkovské povahy populární, nic méně je to aspoň malé světlo ....

Babiše Hrabiše tam vůbec neměli do politiky pustit. Nepatří do politiky, ale za katr. Ano i tak se vyjádřil pan Matěj Stropnický ( strana Zelených)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita | E-mail | Web | 14. května 2017 v 7:23 | Reagovat

NEKRÁST, NELHAT, ASKETISMUS, NENÁSILÍ, SKROMNOST, POKORA, MOUDROST, PRACOVITOST, ČISTOTA, OTEVŘENOST

Koho chléb jíme, tomu i otrocky sloužíme

Vše co lze prodat, to se zde prodává, žijeme v tržní konzumní kultuře, ve které prodáváme tělo a duši tomu kdo má zde peníze, jsme otroci dluhů a smluv. Lež je sladká a pravda je hořká, lidová moudrost je zrcadlem, do kterého se ubožáci neradi dívají, protože v tomto zrcadle spatří to, že jsou otroci toužení po; výhodách, jistotách, moci, popularitě, bohatství, autoritě, kariéře, lásce, atd. z toužení se stalo pekelné soužení a následkem je konzumace slivovice a cigaret. Nesmíš spáchat sebevraždu, protože jsi majetkem toho kdo si tě koupil, pokud spácháš sebevraždu tak ten kdo tě vlastní přijde o svoje vlastnictví, díky kterému se má on velmi dobře.

Otroctví nezaniklo, jenom se přizpůsobilo nové digitální době, tak jako se zde chřipka neustále přizpůsobuje, a tak na chřipku umírá neustále mnoho lidí. Z utrácení za luxus poznáváme pravé otrokáře, pravý otrokář má zde sekretářku a služebního řidiče o tom to je, máte v demokratických volbách možnost si zvolit nové otrokáře, pokud by volby mohli eliminovat konzumní otroctví, tak by otrokáři volby logicky zakázali! Proč si mě žádná celebrita nechce přidat na Facebooku do přátel, a nabízejí se mě k přátelství jenom samí ubožáci s nulovou hodnotou, o tom to je, že ten kdo se dobře před ubožáky utajil v daňovém ráji, ten si zde i dobře žije.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama